ORIGINÁLNÍ ŠPERKY NA ZAKÁZKU

Šperky nejen prodáváme, ale vyrobíme vám je i na zakázku.

Pracujeme pouze s prvotřídními materiály. Naši zlatníci dokáží vytvořit nádherné zlaté šperky, které podtrhnou vaši krásu i jedinečnost okamžiku. Při své práci jsou si vědomi hodnoty materiálu i pocitů, které má výsledný šperk vyvolat. Šperky na zakázku mohou být klasické, nebo naopak velmi netradiční. Šperky vám můžeme zhotovit dle vašeho vlastního návrhu, nebo vám jej navrhneme sami. Líbí se vám lesk a barvy? Potom vám vyrobíme šperky Swarowski elements. Vždy klademe důraz na to, abyste obdrželi velmi dobře zpracovaný a originální šperk, přesně podle vašich představ.

JAK PROBÍHÁ ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Nejdříve vyslechneme požadavky a potřeby klienta. V potřeby pozveme ke konzultaci zlatníka nebo designéra. Pokud se bude zhotovovat šperk s diamanty, barevnými kameny nebo perlami, zajistíme potřebný komponent, a to jak z hlediska kvality a barvy, tak i případného způsobu vybroušení.

Po získání všech potřebných údajů a informací k yýrobě šperku, vypočítáme předběžnou cenu zakázky. Po schválení průběhu zakázky a ceny přistoupíme k výrobě.